Вінниччина: розширене засідання президії та нарада голів

7 лютого 2024 року у Вінниці відбулися розширене засідання президії та нарада голів членських профорганізацій комітету Вінницької облорганізації Профспілки працівників освіти і науки.

Відкрив президію голова обласної організації Профспілки Сергій Пугачов. Перше питання, яке розглядалося – це надання профспілкової виплати членам Профспілки, у яких члени родини загинули або були важко поранені (служба в ЗСУ) та членам Профспілки у зв’язку з важкими хворобами. Надано допомоги на загальну суму 163 500  грн, з яких 97 000  грн членам Профспілки в яких загинули або були поранені члени родини в зоні в бойових дій.

На засіданні президії затверджено план роботи комітету облорганізації Профспілки на 2024 рік та здійснено аналіз виконання плану роботи за 2023 рік. 

Протягом минулого року відбулося 7 засідань президії та був проведений пленум комітету облорганізації Профспілки, а також виїзний семінар голів членських профорганізації за участі заступника голови Профспілки працівників освіти і науки України С.М. Романюка ,  відбулася онлайн зустрічі зі студентським профактивом області за участі заступника голови Профспілки О.А. Чабанюк.

Протягом 2023 року на базі «Злата Вежа» с. Поляна Закарпатської області оздоровилось і відпочило 147 дітей та 369 членів Профспілки. За минулий рік в санаторіях «Хмільник» м. Хмільник, «Збруч» м. Сатанів, «Лаванда» м. Моршин оздоровилося 247 членів Профспілки. Протягом року, спільно з членськими профорганізаціями, надавалась допомога військовим та членам їхніх родин. Так, за минулий рік  було надано допомоги на суму 1 779 700 грн.

Затверджено обласну Програму «Оздоровлення і відпочинок 2024», статистичний звіт за 2023 рік. Згідно статистичних даних членських профорганізацій до складу Вінницької  облорганізації Профспілки входить 1 130 первинних профорганізацій, які об’єднують 58 215  членів Профспілки (у т.ч. студентів ЗВО та  учнів профтехосвіти).

На нараді проаналізовано використання освітньої субвенції у 2023 році. Так, за інформацією членських профорганізацій, середній відсоток виплати винагороди за сумлінну працю (яка виплачувалась по громадах в літній період, або в кінці року залежно від наявності фінансового ресурсу громади) по області у закладах загальної середньої освіти склав близько 43,0%, а по закладах дошкільної освіти 40,2%.

Винагороду за сумлінну працю було виплачено у

– закладах загальної середньої освіти у 54 територіальних громадах (87,1% від загальної кількості громад). Розміри виплати винагороди коливаються. Премії педагогічним працівникам було вплачено по 24 громадах у середньому розмірі 45,3%. В 11 громадах виплачено від 50% до 90% премії, у 9 громадах від 5% до 40% премії;

– закладах дошкільної освіти виплачена винагорода за сумлінну працю у 52 громадах,  або у 87,0% від загальної кількості громад, де є заклади дошкільної освіти. У 8 громадах виплачено по 100% винагороди, у 7 громадах виплачено від 60% до 95%, у 18 громадах виплачено 50% винагороди, у 19 від 5% до 40%. Премії педагогічним працівникам було вплачено по 26 громадах у середньому розмірі 36,2%. В 10 громадах виплачено від 50% до 90% відсотків премії, у 11 громадах від 5% до 40% премії.

Також було виплачено винагороду за сумлінну працю по інших закладах освіти педагогічним працівникам у середньому розмірі 40%.

Іншим категоріям (не педагогічним працівникам) галузі по окремих громадах також виплачувались премії або надавалась матеріальна допомога на оздоровлення. У середньому по області цей показник склав понад 70%. В окремих громадах премія була виплачена більше ніж 100%.

Під час наради обговорювалось питання проходження медичних оглядів працівників закладів освіти у 2024 році, питання трудового законодавства тощо.

 

Вінницька обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори