На прикордонні Чернігівщини профспілка діє!

Незважаючи на постійні обстріли північних прикордонних територій   Чернігівської області, Первинна профспілкова організація Сновської територіальної громади продовжує здійснювати представництво та соціально-економічний захист членів освітянської Профспілки. Нещодавно, як і кожного року, відбулася звітна конференція Первинної профспілкової організації.

Про роботу профспілкового комітету за 2023 рік звітував голова організації  Олександр Щербина, який акцентував увагу делегатів на головних напрямках роботи профкому по захисту  законних прав та  інтересів спілчан, контролю за додержанням норм трудового законодавства, проаналізував   результати перемовин з керівництвом міської ради та соціальними партнерами. Завдяки цим перемовинам минулого року були виділені кошти місцевого бюджету для оплати медичного огляду усіх працівників закладів і установ освіти громади, а також виплачуються  у повному обсязі доплати за перевірку зошитів, класне керівництво  педагогічним працівникам закладів освіти, які працюють з змішаному режимі.

У доповіді наголошувалося на основних проблемах, які виникають у діяльності Первинної організації,  проведено глибокий аналіз охоплення працюючих профспілковим членством у  кожній профспілковій організації за останні 3 роки.

Делегати заслухали звіт про роботу ревізійної комісії за попередній рік.  Після звітів відбулося активне їх обговорення. За результатами обговорення конференція прийняла постанову,  лейтмотивом якої є думка про те, що досягти бажаних результатів можна тільки спільними зусиллями, організаційно зміцнюючи Профспілку, підвищуючи її роль і авторитет у кожному закладі освіти і в громаді в цілому.  

Конференція затвердила зміни до Положення про Первинну профспілкову організацію  Сновської територіальної громади Профспілки працівників освіти і науки України.

Після закінчення  конференції було проведено навчання профактиву. Надані відповіді на головні питання, які хвилювали освітян. У першу чергу це стосувалося змін до порядку та умов надання, а також формули розподілу освітньої субвенції на 2024 рік, реалізації Положення про атестацію педагогічних працівників. Учасники навчання ознайомилися з основними положеннями проєкту Трудового кодексу України та позицією Спільного представницького органу об’єднань профспілок щодо цього проєкту.

Голови профспілкових організацій отримали відповіді на усі поставлені запитання.

 

Олександр Щербина, 

голова ППО Сновської територіальної громади Профспілки

Схожі публікації


Догори