Засідання виборних профспілкових органів Чернігівської обласної організації

Минулого тижня відбулися засідання виборних профспілкових органів Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. 

Пленум комітету розглянув шляхи подальшої діяльності організаційних ланок обласної організації в умовах воєнного стану. Прийнято рішення зосередити увагу на вдосконаленні внутріспілкової діяльності, звітності в профспілкових осередках. Зокрема, на питаннях організаційної діяльності, посилення інформаційної роботи та фінансового зміцнення оргланок. 

Учасники пленуму заслухали та  затвердили звіт про виконання бюджету комітету Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України за 2023 рік

Після пленуму відбулося засідання президії. Члени президії заслухали детальний аналіз діяльності організаційних ланок з питання  надання допомоги членам Профспілки, які постраждали від  російської  військової агресії у період дії правового режиму воєнного стану. Зокрема, в інформації відзначено, що за рахунок профспілкових виплат та цільової благодійної допомоги і своєчасного реагування на актуальні  виклики в умовах воєнного стану  вдалося забезпечити матеріальну допомогу  спілчанам, які   потерпіли внаслідок збройної агресії,   а також надати фінансову підтримку ЗСУ. 

Наступним рішенням  президія продовжила здійснення Програми оздоровлення та відпочинку членів Профспілки Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та членів їх сімей у 2024 році. Відповідно до заявок від організаційних ланок визначено кількість путівок, які необхідно придбати для оздоровлення членів Профспілки та їхніх дітей,  та   встановлено суму доплати обласного комітету за кожну придбану  путівку. Традиційно спілчани Чернігівщини будуть оздоровлюватися у пансіонаті «Пролісок» м. Трускавець, а діти  у оздоровчому  таборі «Водограй» Закарпатської області.

Президія розглянула ряд інших питань і прийняла відповідні постанови. 

Чернігівська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори