Тернопіль: колегія департаменту освіти

27 червня 2024 року у залі засідань Вченої ради Західноукраїнського національного університету відбулося розширене засідання колегії департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

На колегії розглянули питання реалізації нового Державного стандарту базової середньої освіти в рамках Концепції «Нова українська школа».

Голова обласної організації Профспілки Людмила Мокей взяла участь у роботі заходу, зокрема в обговоренні означеного питання. Вона зазначила, що вже втретє навчальний рік у закладах освіти завершується у період воєнного стану. Попри такі важкі для нашої країни часи, кожен освітянин на своєму робочому місці намагається сумлінно виконувати свої професійні обов’язки, бо розуміє – інакше перемоги не здобути! 

Також вона висловила вдячність усім присутнім управлінцям та керівникам закладів освіти за розуміння того, що успішна реалізація державного стандарту Нової української школи можлива також за умови поваги до українського учителя та усіх інших працівників освіти. Ця повага, окрім інших чинників, виражається й у забезпеченні та збереженні заробітної плати, незважаючи на труднощі, спричинені військовою агресією росії.

Голова обкому Профспілки звернулася з проханням до керівників органів управління освітою тих територіальних громад, у котрих не дотримуються вимог законодавства про оплату праці, виправити ситуацію на краще. 

Людмила Іванівна наголосила на важливості дотримання вимог законодавства щодо відпусток та проходження безкоштовних медичних оглядів.

Колегія департаменту освіти і науки ТОВА також підбила підсумки проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023-2024 н.р., участі учнівської та студентської молоді в предметних конкурсах.

 

За матеріалами – Тернопільської обласної організації Профспілки 

 

Схожі публікації


Догори