День Учителя на природі

День Учителя на природіПрофесійне свято – це також гарний привід зустрітися із колегами в неформальних умовах й добре провести час!

Погодьтеся, що відзначати День учителя чаюванням з тортиком у вчительській – традиційно нудно, формально і нецікаво. Представникам такої творчої професії просто необхідно придумати щось більш цікаве!

Адже педагоги і так більшу частину свого життя проводять сидячи за столом, перевіряючи зошити, готуючись до уроків, крім того, ніколи гуляти, дихаючи свіжим повітрям. Звідси – кисневий голод. А ще, попри все, хочеться свята для душі і тіла, хочеться чогось цікавого – бо натури ж творчі...

Втім, можна скористатися нашими готовими ідеями – відзначити День вчителя на базі відпочинку, – наприклад, у селищі Привітне Добропільского району. Вже кілька років у День учителя ми виїжджаємо за місто. Будь-який виїзд на природу – з веселощами, відпочинком і незабутніми моментами, бо вважаємо, що неформальність і доброзичливість сприяють налагодженню теплих відносин у педагогічному колективі.

От і цього разу профспілковий комітет підійшов до вирішення проблеми, що робити у свята, комплексно. Весь колектив привітали зі святом, особливу увагу приділили новим співробітникам, які роблять лише перші кроки, а також і тим, хто недавно пішов на заслужений відпочинок. Отож профспілковий комітет взяв ініціативу у свої руки – і життя закипіло.

Відпочинок почався з того, що подруги-активістки фізик Валентина Анатоліївна Смирнова та вчителька англійської Тетяна Володимирівна Трончук ефектно прикрасили дерев'яну альтанку повітряними кульками і вітальними написами. Секретар профкому – Наталія Михайлівна Мороз, приготувала справжній шедевр – шоколадний букет, у якому під кожною обгорткою цукерки на нас чекало душевне побажання. А ще ця креативна жінка запропонувала нам гумористичний конкурс на картках "Питання-відповідь". Голова профкому провела "Велику родинну вікторину", в якій безумовним переможцем стала заступник директора Лариса Іванівна Ткачова.

Розім’яти затерплі від багатогодинного сидіння м'язи допомогли аеробіка та рухливі ігри на зразок гри «Шишки, жолуді, горіхи», у які із задоволенням грали й пенсіонери, і перволітки. Досить корисним для викладацького організму виявився духмяний чай, зварений на багатті, а красиво прикрашені овочеві блюда від вчителів фізкультури Наталії Миколаївни Кірпікіної та її мами Любові В’ячеславівни Ляшенко будили апетит. Завершував трапезу чудовий м’ясний шедевр від заступника директора Тетяни Антонівни Сорокіної та вчителя технології Світлани Іванівни Клачко, що сподобався всім без винятку.

Наприкінці вечора ми запустили великий китайський ліхтарик – це було неповторне видовище, яке нікого не залишило байдужим! Зробіть як ми: напишіть на ліхтарику свої бажання, відпустить його в піднебесся, і ваші мрії обов'язково збудуться!

Але, найголовнішими враженнями свята були чудові краєвиди дубового лісу, спостереження за чаплями, що граціозно фланували над поверхнею ставка, та годування з містка зграйок окунів і карасів.

Чистого повітря та рухової активності вистачило всім! Загалом, відпочинок удався!

Олена Трубчаніна,
голова профкому Родинської загальноосвітньої школи № 8, м. Красноармійськ, Донецька обл.

Схожі публікації


Догори