Такий простий і нелегкий вид спорту

Такий простий і нелегкий вид спортуШашки – це не лише спорт, в якому показують найкращі спортивні риси характеру, це ще і краса мистецтва.

Найстаріший учасник змагань 82 річний Михайло Петрович Стільник, вражений красою гри свого молодого суперника, висловився – «Я із задоволенням програв!».

Черговий етап XIII районної спартакіади педагогічних працівників Іршавщини проходив на базі районного Будинку дитячої творчості.

Змагання з шашок постійно входять у програму спартакіади, а тому в учасників і суддів виробилися певні навики в розумінні правил поведінки і їх дотримання, а тому і суддям приємніше судити змагання, де в учасників – висока культура поведінки.

Після жеребкування почалися змагання. Із перемог розпочали команди РайСЮТур (районна станція юного туриста), РБДТ (районний Будинок дитячої творчості), ЗОШ І-III ст. с.Осій.

Про напругу в змаганні яскраво говорить той факт, що перед фінальним туром половина команд претендували на три призові місця. Долю першого місця вирішувала зустріч команд с. Доробратова і РБДТ. Команді с. Доробратова була потрібна лише перемога.

Першою закінчилася зустріч чоловіків, в якій Іван Пинзеник виграв у представника РБДТ Анатолія Вайди. Потім уся увага була прикута до партії жінок, від результату якої і залежала вже доля команд. Інтрига досягла апогею. Представниця РБДТ Людмила Свида зуміла реалізувати якісну перевагу.

Першою привітала її голова профкому Віра Глушко, яка щиро і емоційно переживала за виступ своєї команди. Перше місце в команди РБДТ. Друге місце прийшлося вираховувати по додатковим показникам. Тільки по третьому показнику (коефіцієнт Бухольца) на друге місце вийшла команда ЗОШ І-III ст. с.Доробратова. Команда РайСЮТур – третя.

В особистому заліку серед чоловіків призерами стали: А. Вайда (РБДТ), Д. Шаленик (Климовицька ЗОШ І-ІІ ст.), І. Терпай (РайСЮТур).
Серед жінок кращий результат показала І. Лихтей (РайСЮТур), на другому місці Л. Свида (РБДТ), третій – О. Шанта (Доробратовська ЗОШ І-ІІІ ст.

Анатолій Вайда, суддя змагань,
м. Іршава, Закарпатська областьТакий простий і нелегкий вид спортуТакий простий і нелегкий вид спорту

Схожі публікації


Догори