Прапор профспілки освітян на Ельбрусі

Прапор профспілки освітян на ЕльбрусіГолова ревізійної комісії профкому студентів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Віктор Мостицький разом з командою харківських студентів побували на Ельбрусі. Із собою на вершину вони взяли профспілковий прапор.

Засніжені вершини гірського Кавказу – казка, в якій побувала група харківських активістів. Спочатку наші сміливці здійснили кілька сходжень у легендарному районі Кавказу – Приельбруссі – одному з найкрасивіших і найзагадковіших місць нашої планети.

Далі група пройшла безліч невеликих гірських вершин і перевалів, піднімаючись вище і вище, прямуючи туди, куди доходять лише найсміливіші відчайдухи.

Альпіністи пройшли понад 140 кілометрів, і досягли головної своєї мети – підкорили найвищу точку Європи – Ельбрус.

Не обійшлося й без цікавих пригод. У Верхньому Баксані до мандрівників пристав собака. Він сміливо пройшов з альпіністами увесь маршрут, вперто долав усі перешкоди. І лише на найскладніших вертикальних ділянках хлопці переносили собаку в рюкзаках. Чотирилапого друга назвали просто – Пьос, і витримавши усі перипетії, хвостатий успішно повернувся до Баксану.

Знаковим й важливим є той факт, що разом із нашими підкорювачами першин на Ельбрусі замайорів прапор Профспілки працівників освіти і науки України. Заздалегідь продувавши ідею встановлення прапору на Ельбрусі, його взяли із собою у незвичайну подорож. І стипендіат обласної організації Профспілки, голова ревізійної комісії профкому студентів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Віктор Мостицький встановив профспілковий стяг на Ельбрусі.

Звичайно, жодні фото не зможуть передати цієї краси, що бачать на вершині очі та відчуває серце, проте уже зараз є ідея створити серію фотографій усіх незвичайних місць, де побували наші спілчани. Адже Ельбрус вже довів, що для справжнього профкомівця немає висот, які б йому не підкорилися.

До відома
Висота Ельбрусу – 5642 м над рівнем моря, що майже на 850 м вище за найбільшу альпійську вершину Монблан. Назва походить від іранського Альброс – «Висока гора». Кабардинці називають його Ошхамахо, або «Гора щастя», карачаївці – Менгітау, тобто «Крижана гора». Найвірогідніше Ельбрус і є тією горою, до якої розгнівані боги прикували Прометея, як згадував Тарас Шевченко в поемі «Кавказ».


Харківська обласна організація ПрофспілкиПрапор профспілки освітян на ЕльбрусіПрапор профспілки освітян на Ельбрусі

Схожі публікації


Догори