No Smoking Day – методи боротьба з палінням серед молоді

No Smoking Day – методи боротьба з палінням серед молодіПрофком студентів Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій на чолі з Ларисою Попович ініціював та провів акцію «День без куріння» з нагоди Міжнародного дня відмови від куріння (No Smoking Day).

Організатори наводили чимало приводів, які примушують задуматися над проблемою куріння. Загалом у світі майже десята частина жінок, більше половини чоловіків та 53% молодих людей віком від 14 до 17 років знаходяться під впливом цієї згубної звички.

Міжнародний день відмови від куріння завжди пов'язаний з проведенням неординарних заходів, які допомагають у боротьбі з вживанням тютюнових виробів. Ідея чернігівської акції полягала в тому, аби закликати студентів відмовитися від куріння хоча би на один день, пояснивши їм, яку шкоду здоров'ю завдає навіть одна викурена цигарка. Студентам було запропоновано обміняти «отруту» на цукерки у волонтерів-активістів профкому. Ті, в свою чергу, розповідали усім присутнім про небезпечні фактори для життя і здоров'я, які пов'язані з нікотиновою залежністю.

Тим часом у фойє технікуму проходив показ відеороликів, які пропагують здоровий спосіб життя та демонструють його переваги.

Профком студентів висловив сподівання, що завдяки проведенню акції частина молодих людей задумалася над істинною шкодою тютюнозалежності для молодого організму і зробить свій вибір на користь здоров'я.

Віталій Копиш,
Чернігівська обласна організація Профспілки


No Smoking Day – методи боротьба з палінням серед молодіNo Smoking Day – методи боротьба з палінням серед молоді

No Smoking Day – методи боротьба з палінням серед молоді

Схожі публікації


Догори