Краплинка дива для дитини

Краплинка дива для дитиниРозпочалися зимові свята. Кожна дитина чекає на подарунки, але, нажаль, не кожна зможе їх отримати без нашої допомоги.

Напередодні Дня Святого Миколая в рамках благодійної акції «Серце до серця» волонтери – активісти під керівництвом профкому студентів Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ, який очолює Лариса Буйна, за доброю традицією, яка існує вже більше десяти років, відвідали Березнянський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр Чернігівської обласної ради.

Вихованцями цього центру є діти, позбавлені батьківського піклування, діти-сироти та діти з особливими потребами.

Значення уваги в житті кожної дитини оцінити неможливо. У центрі більше сотні вихованців, дитинство котрих за різних обставин не таке повноцінне і яскраве, як би їм хотілося. У кожного з них своя мрія та надія на світле майбутнє . Їм теж необхідна любов, тепло та віра в казку. Саме для таких дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, була організована ця благодійна акція. Студенти коледжу подарували дітям святковий концерт, подарунки, а на завершення здивували вихованців центру вогняно-піротехнічним шоу.

Під час зустрічі очі дітей горіли радістю та вдячністю за подаровану краплинку дива. Студенти коледжу намагаються зробити світ кращим, красивішим своїми добрими і корисними справами.

Ми всі вчимося бути милосердними , щоб оточуючі відчували любов, тепло наших сердець. Милосердя й доброта – як два крила, на яких тримається людство.

Лариса Буйна
голова профкому студентів Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ


Краплинка дива для дитини Краплинка дива для дитини

Краплинка дива для дитини Краплинка дива для дитини

Краплинка дива для дитини Краплинка дива для дитини

Краплинка дива для дитини Краплинка дива для дитини

Схожі публікації


Догори