Студенти Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій долучилися до боротьби з наркоманією

Студенти Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій долучилися до боротьби з наркоманією1 березня в усьому світі відзначається «Міжнародний день боротьби з наркоманією та наркобізнесом». За даними ООН кількість людей, що мають залежність, у світі – більше 200 млн. осіб.

В Україні нараховують до 425 тисяч споживачів ін'єкційних наркотиків, третина з них – жінки. Більшість кількість наркозалежних – це молоді люди у віці до 24 років, які, по суті, є генофондом нації. Як стверджують лікарі, наркоманія – це соціальна проблема, вирішення якої має стояти на одному перших місць в державі.

Профком студентів ДВНЗ «Чернігівський технікум транспорту та комп’ютерних технологій» на чолі з головою Ларисою Попович не міг залишитись осторонь цієї проблеми.

Волонтерами-активістами профкому була проведена профілактична робота по боротьбі з наркоманією та наркоторгівлею.

Лекції, бесіди, роз’яснення в групах, антинаркотичні плакати та відеоролики в фойє технікуму – це той вклад, який могли зробити студенти для подолання болючої проблеми нашого часу.

Лариса Попович,
голова профкому студентів ДВНЗ «Чернігівський технікум транспорту та комп’ютерних технологій»


Студенти Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій долучилися до боротьби з наркоманієюСтуденти Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій долучилися до боротьби з наркоманією

Схожі публікації


Догори