Завдання активу: «вчитися» – виконали!

Завдання активу: «вчитися» – виконали!Під час проведення звітно-виборної кампанії у Львівській обласній організації Профспілки освіти і науки України, скарбники і бухгалтери в багатьох міських, районних організацій активно виступаючи в обговоренні доповідей своїх профлідерів, висловлювали побажання не забути в щільному графіку навчальних семінарів різних категорій профактиву і про фінансистів, голів ревкомісій.

Не пройшло і чотири місяці з часу завершальної звітно-виборної, як голова обласної організації Марія Яцейко та завідувачка фінансовим відділом Ганна Березовська запросили свій актив з числа скарбників-бухгалтерів міських та районних організацій на дводенний виїзний семінар до ближніх сусідів – у Кам’янець-Подільський.

Чим керувалися очільники обласної організації,обравши Перлину Поділля?

Ганна Павлівна каже: найперше тим, щоб оптимально поєднати корисне з пізнавальним, бо це й інше – потрібні. А, головне, ці люди, які роками безкорисливо виконують таке поважне громадське доручення, чесно заслужили на таку увагу організації, що покликана підтримувати спілчан по-різному в залежності від можливостей і ситуації, у тому числі духовно й подячно.

Скарбник з Городоцької районної організації Марія Скула вже після семінару зателефонувала в обласну організацію профспілки, щоб подякувати за практичність лекцій, «настільну книгу – «Профспілковий вісник», який отримали учасники семінару з «Методичними рекомендаціями з бухгалтерського та податкового обліку».

Дрогобичанці Лідії Кушнір особливо імпонував «круглий стіл», яким розпочався семінар-навчання з проблемних питань в роботі скарбника-бухгалтера профспілкової організації. Відповідали на численні запитання аудиторії завідувачка фінансовим відділом Львівської обласної організації профспілки освіти і науки України Ганна Березовська, спеціаліст відділу Леся Гевал, голова ревізійної комісії обласної організації профспілки Степан Бурбан, його заступник Іван Паралюх.

Про актуальне сьогодні завдання профактиву щодо збереження профспіл-кового членства, зустрічі зі спілчанами і роз’яснення їм важливості згуртованості, єдності профспілкових рядів і активності кожного, незважаючи на підступи тих, хто хотів би розвалити ще і цю громадську професійну спілку, розуміти, що суть і якість її роботи залежить від нас самих,- говорила з учасниками семінару заступник голови Львівської обласної Ппрофспілки Галина Долішня.

Одним із поважних мотивів обрання місця семінару, крім того, що понад тисячолітнє місто на Хмельниччині – джерело цікавих історичних пізнань і розвідок для освітян, Кам’янець-Подільську міську організацію багато років очолює Леонарда Ферманюк – голова ревізійної комісії ЦК Профспілки – підкреслила голова Львівської обласної організації Марія Яцейко. Вона має хороший досвід роботи з низовими організаціями в дотриманні ними фінансової дисципліни в своїй міській організації і в галузевій профспілці України.

Думку профлідера підтвердили й самі учасники семінару, поспілкувавшись з Леонардою Саверівною під час лекції про ведення звітності та контролю за рухом коштів у профорганізаціях, а також з головою та членами ревізійної комісії цієї міської організації, що є однією з кращих на Хмельниччині.

Та чи не найголовніше, що додає сил і бажання працювати сьогодні проф- активові – особисті контакти з колегами, підбадьорення і моменти виходу з «варення у власному соку», як то кажуть – на світ Божий, щоб щось нове побачити, почути і відчути: Хтось про Тебе пам’ятає і вдячний за Твою працю.
Втім профспілкове навчання – поважна складова дієвості організації і мотивації членства.

Ольга Лобарчук, Львівська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори