Продовжуючи навчатися – удосконалюємося

Продовжуючи навчатися – удосконалюємосяВпровадження Інтернет-технологій, інновацій, мобільність та оперативність донесення інформації – пріоритетні напрями діяльності Рівненської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

У червні цього року на розширеному засіданні було прийнято рішення про виділення з бюджету ОРП на оновлення комп’ютерної техніки кожній РОП/МОП по 10 тисяч гривень. А у вересні – на базі Рівненського державного гуманітарного університету відбувся семінар-практикум голів районних та міських організацій профспілки працівників освіти і науки.

Тема семінару «Практичне використання комп’ютерних технологій у профспілковій роботі» обрана не випадково, оскільки сьогодні без застосування персонального комп’ютера, Інтернету, хмарних технологій не може обійтися жоден осередок профспілки, ні одна первинка.

Учасників семінару привітали проректор із заочної форми навчання професор Олександр Мосієвич, декан факультету математики та інформатики доцент Микола Шахрайчук, заступник голови обласної ради Профспілки працівників освіти і науки Марія Ковальчук та голова профкому університету Андрій Шидловський.

Після цього розпочалося навчання, яке тривало до кінця робочого дня. Учасники семінару мали змогу не лише почути, а й випробувати на практиці мультимедійні засоби – мультимедійну дошку, проектор, відшукати потрібні закони, постанови та інші нормативно-правові документи на сайтах Президента України, Верховної Ради України, ЦК Профспілки.

Для слухачів читали лекції та допомагали виконувати практичні завдання викладачі кафедри інформаційно-комунікац ійних технологій та методики викладання інформатики: професор Ігор Войтович, доцент Ганна Шліхта, викладач Андрій Шидловський і доцент кафедри загальної психології та психодіагностики Олена Ставицька, яка звернула увагу учасників семінару на те, як готуватися до публічних виступів та ставити акценти для аудиторії.

Під час перерви на каву-брейк слухачі жваво обмінювалися думками та враженнями про почуте, обговорювали проблеми, що виникали на практиці з реєстрацією на сайті Президента, відшукуванні петицій для голосування.

Профком працівників РДГУ


Продовжуючи навчатися – удосконалюємося

Продовжуючи навчатися – удосконалюємося
Продовжуючи навчатися – удосконалюємося

Схожі публікації


Догори