Освітяни міста Суми – за здоровий спосіб життя!

Освітяни міста Суми – за здоровий спосіб життя!Формування здорового способу життя є пріоритетним напрямом у роботі Сумської міської організації Профспілки працівників освіти. Саме з цією метою у 2016 році проводиться XIX галузева спартакіада серед працівників загальноосвітніх та позашкільних закладів міста Суми з наступних видів спорту: шахи, плавання, стрітбол, настільний теніс, легкоатлетичний крос, волейбол.

Галузева спартакіада стартувала змаганнями з шахів, які цього року на базі міського Центру науково-технічної творчості, серед 10 збірних команд навчальних закладів міста.

Першість виборола збірна команда обласного Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Друге місце посіла команда спеціалізованої школи №7.  Третю позицію зайняла збірна команда спеціалізованої школи № 17.

Змагання з плавання відбулися в басейні спеціалізованої школи №7. За результатами змагань перемогу святкувала в командному заліку збірна команда спеціалізованої школи №7, друге місце посіла збірна команда Косівщинської спеціальної ЗОШ-інтернат, третю позицію – спеціалізована школа № 17.

В особистому заліку серед жінок на дистанції 25 метрів вільним стилем переможцями стали:

1 місце – Кисельова Олена, учитель Косівщинської спеціальної ЗОШ-інтернат, 2 місце – Гога Людмила, голова міської Профспілки, 3 місце – Лінченко Олена, учитель СШ№ 7.

В особистому заліку серед чоловіків на дистанції 50 метрів вільним стилем переможцями стали: 1 місце – Демченко Дмитро, учитель ССШ №7, 2 місце – Когут Вадим, учитель ССШ № 29, 3 місце –  Гончаренко Дмитро, учитель ССШ № 7.

В естафеті почесне перше місце посіла збірна команда СШ№ 7, друге місце – збірна команда ССШ № 17, а третє забрала збірна команда Косівщинської спеціальної ЗОШ-інтернат.

У залік XIX галузевої спартакіади серед працівників загальноосвітніх та позашкільних закладів міста Суми спортивному залі спеціалізованої школи №17 пройшли змагання зі стрітболу серед 10 збірних команд.

За результатами змагань перемогу святкувала в командному заліку збірна команда Косівщинської спеціальної ЗОШ-інтернат, друге місце посіла збірна команда спеціалізованої школи №7, третю позицію – загальноосвітня школа № 23.

Команди – переможці за підсумками змагань у видах нагороджені медалями, дипломи та цінними подарунками. Дипломами і цінними подарунками відзначені збірні команди, які посіли 4-6 місця в командному заліку. А переможці змагань з плавання в особистому заліку нагороджені медалями, дипломами та грошовими заохоченнями.

Міська організація Профспілки працівників освіти і науки України висловлює подяку суддівській колегії, адміністрації та профкомам закладів освіти, які формують збірні команди для участі в змаганнях та всім учасникам змагань і вболівальникам за організацію та активну участь у «Спартакіаді-2016».