До лав Профспілки вступають студенти перших курсів

Щороку первинна профспілкова організація студентів Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка приймає до своїх рядів студентів, які вперше переступають поріг навчального закладу.

Традиційно на початку нового навчального року членами профкому, профспілковими активістами проводиться важлива і відповідальна робота по залученню всіх студентів до Профспілки працівників освіти і науки України.

З цією метою профспілкові активісти організовують спеціальні зустрічі із студентами перших курсів усіх факультетів і проводять так званий «профспілковий урок». Студенти знайомляться з діяльністю профспілкової організації і традиціями, вона має у питаннях захисту осіб, які навчаються.

Цього року завдяки плідній роботі профспілкового активу вже протягом першого місяця вдалося залучити усіх, без винятку, студентів першого курсу у члени Профспілки.

Тепер склад профспілкового активу університету поповнився новими, молодими та енергійними студентами, які готові до нових звершень та проектів.

 

Марина Ячна,

голова первинної профспілкової організації  студентів ЧНПУ

Схожі публікації


Догори