Обласний семінар керівників первинних профспілкових організацій ПТНЗ

3 листопада 2016 року на базі Вищого професійного училища №42 (м. Погребище) відбувся обласний семінар керівників первинних профспілкових організацій професійно-технічних навчальних закладів Вінницької області.

Захід було ініційовано Вінницькою обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки. Участь у пленарній роботі семінару взяли голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Пугачов, заступник директора Департаменту освіти і науки-начальник управління професійної освіти, інноватики та науки Валерій Бачинський, голови первинних профспілкових організацій ПТНЗ Вінницької області.

Вітав учасників семінару директор училища Сергій Огородник. Керівник акцентував увагу присутніх на особливостях співпраці адміністрації училища з освітянською та учнівською профспілкою.

Голова обласної організації Профспілки Сергій Пугачов ознайомив представників навчальних закладів з планами освітянської профспілки на найближчий період, схвально відгукнувся про навчально-матеріальну базу ВПУ-42 та закликав присутніх забезпечувати плідну співпрацю первинних профспілкових організацій ПТНЗ з адміністрацією училищ.

Для учасників семінару була проведена екскурсія навчальним закладом, в якій продемонстрували сучасні кабінети, майстерні тощо.

 

Вінницька обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори