Шоста щорічна виставка креативних новорічних ялинок в УДПУ

У рамках Всеукраїнської екологічної акції «Не рубай ялинку» на базі науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта» природничо-географічного факультету Уманського держаного університету імені Павла Тичини за ініціативою професора Світлани Совгіри, доцента Ганни Гончаренко, старшого викладача Наталії Душечкіної працює традиційна виставка альтернативних ялинок.

Акція проводиться вже шостий рік поспіль. Виставка є promo-акцією, котра має сприяти заміні живих хвойних дерев на альтернативні новорічні композиції, розвиток креативної ініціативи та альтернативного мистецтва в університеті.

Автори представлених на виставці робіт – студенти 1-6 курсів природничо-географічного факультету – вразили різноманітністю технік та креативністю ідей у створені новорічних ялинок.

Альтернативні ялинки як виставкові експонати подані у 2 категоріях. Перша – витвори з вторинних матеріалів (клею, тканини, ниток, пластику, відходів паперу, харчових продуктів тощо). Друга – тематичні композиції «Святковий настрій», «Краплини щастя», «Дванадцять місяців», «Дари року», «Бережіть ліс», «Стильний Новий рік», «Продуктовий бум» тощо.

Організаторам виставки приємно, що ідею створення альтернативних новорічних ялинок підтримують у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, установах та організаціях, громадських закладах.

У перші дні виставки, її побачили сотні цінителів творчості студентства. Вона зацікавила керівництво вишу, викладачів та студентів, про що свідчить значна кількість відвідувачів та записи у книзі відгуків. А серед перших відвідувачів – перший проректор Андрій Гедзик, начальник навчально-методичного відділу Ганна Павленко, декан ПГФ Валерій Миколайко, колектив Центру культури і дозвілля університету «Гаудеамус». Голова профкому університету Валентин Хитрук приготував під ялинку подарунок.

Загалом, значна кількість відвідувачів виставки засвідчує цікавість уманчан до зміни звичних образів та атрибутів новорічного свята, до альтернативного мистецтва в Україн.

 

Прес-центр УДПУ 

Схожі публікації


Догори