На Тернопільщині навчалися разом

Спільний семінар бухгалтерів, скарбників та лідерів профспілкових організацій Тернопільської обласної організації відбувся 28 лютого ц.р. у актовій залі будинку професійних спілок за участю начальника фінансового управління ЦК Профспілки працівників освіти і науки України Галини Щавінської, сертифікованого аудитора Оксани Тарканій, головного бухгалтера Тернопільської обласної ради профспілок Галини Рудакевич та головного бухгалтера обласної організації галузевої профспілки Олесі Лопатинської.

Голова обласної організації Людмила Мокей, відкриваючи семінар, зауважила: «Податкове та трудове законодавство стрімко змінюється. Відповідно маємо постійні нововведення, які потрібно враховувати профспілковим фінансистам. Успіх профспілкової організації, мабуть, найбільше залежить від фінансової спроможності. Від цього й позитивна мотивація. Чим більше ми зможемо матеріально допомогти нашим спілчанам, тим міцнішими будуть наші ряди. У цьому чималу роль відіграє належне ведення бухгалтерського обліку та вчасне й правильне подання фінансової звітності. Інакше й бути не може, оскільки сьогоднішня система штрафів права на помилку не залишає. Навчання завжди було запорукою успіху. Надіюсь, сьогоднішній семінар озброїть вас необхідними знаннями або ж допоможе закріпити здобуті раніше».

Про ведення бухгалтерського обліку у профспілкових організаціях та фінансову звітність учасникам семінару розповіла Галина Щавінська, на конкретних прикладах пояснила окремі питання, які порушувала аудиторія.

З новаціями та особливостями застосування норм податкової реформи 2017 року для профспілкових організацій доступно пояснила Оксана Тарканій.

Галина Рудакевич зупинилася на цільовому використанні профспілкових коштів, порядку здійснення профспілкових виплат фізичним особам.

Про облікову політику профспілкових організацій, а також нові види та розміри штрафів за порушення законодавства про працю роз’яснювала Олеся Лопатинська.

Учасники семінару мали змогу поставити запитання та отримати кваліфіковані відповіді. Усі отримали збірники практичних матеріалів на паперових та електронних носіях.

 
 

 

Прес-центр Тернопільської обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори