Конкурсу «Ми молоді - 2017» у місті Бахмуті – 5 років

Згідно з Програмою Донецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України щодо організації роботи з молодими фахівцями освітньої галузі на 2016-2020 роки, Постановою президії Бахмутської міської організації Профспілки «Про проведення міського конкурсу фахової майстерності серед молодих спеціалістів у м. Бахмуті протягом березня-квітня проведено Ш етапи конкурсу «Ми молоді - 2017».

У квітні відбувся заключний етап щорічного конкурсу, ініційованого у 2012 році міською організацією Профспілки працівників освіти і науки з метою виявлення талановитих, творчо працюючих молодих фахівців, їх підтримки та заохочення, удосконалення фахової майстерності, стимулювання творчого самовдосконалення. У конкурсі взяли участь 11 молодих спеціалістів навчальних закладів міста зі стажем педагогічної роботи від 1 до 3 років.

Зі словами привітання виступила заступник начальника Управління освіти Бахмутської міської ради Оксана Карпець та голова Бахмутської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Алла Руднєва.

Публічні виступи конкурсантів були присвячені самореалізації молодого спеціаліста, як людини та педагога, проблемам навчання і виховання. Конкурсанти самостійно вибрали жанр виступів. Члени журі мали можливість оцінити багатогранність діяльності учасників в ораторському мистецтві, у сфері особистих захоплень. Молоді педагоги проявили себе творчо та особисто. Виступи були насичені нестандартними ідеями, яскравими презентаціями, музичними номерами, елементами євротеатру.

Конкурсанти продемонстрували любов до професії педагога, високу культури мови, артистичність, неординарність і широту мислення, достатню професійну культуру і ерудицію.

За підсумками журі переможцями серед вчителів стали:

І місце – Ярошенко Марина (ЗОШ №4) ;

ІІ місце – Лєсєв Юрій (ЗОШ №5);

ІІІ місце – Скорикова Олександра (ЗОШ №24), Дзина Лариса (ЗОШ №10).

Серед вихователів дошкільних навчальних закладів перемогу отримали:

І місце – Шалімова Ірина (ДНЗ №52),

ІІ місце – Макогон Наталя (ДНЗ №52),

ІІІ місце – Кулинич Валентина (ДНЗ №18), Рудиченко Ірина (ДНЗ №55).

А Сосіна Тетяна, вихователь ДНЗ №58, та Махник Катерина, музичний керівник ДНЗ №6, стали лауреатами конкурсу.

Переможці конкурсу отримали дипломи Управління освіти та міської організації Профспілки працівників освіти і науки України і грошові винагороди міської Профспілки.

Проведений конкурс розкрив творчий потенціал молодих педагогів, став мотивацією подальшої педагогічної діяльності та розвитку освітянських здібностей. Ерудовані, прогресивні, комунікабельні та толерантні педагоги присвятили своє життя найсвятішому на землі – Дитині.

Ми щиро бажаємо їм подальшого успіху, перемог, творчих злетів та сяючих вдячністю дитячих оченят!


Донецька обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори