Огляд «На крилах творчості» – продовжується!

Ви хочете почути красу української мови, побачити розмаїття українських костюмів, помилуватися співом освітян, захопитися майстерністю читців художнього слова, дізнатися про захисників України, взяти участь в запальних танцях, побувати в театрі, зустрітися з майстрами вишивки, аплікації, виробів з дерева? – Тоді Вам треба відвідати Каланчацьку районну та селищну організації Профспілки працівників освіти і науки України – голова Антоніна Олександрівна Куршпіль.

Я мала нагоду 25 квітня 2017р. взяти участь в огляді – конкурсі художньої  самодіяльності «На крилах творчості», учасниками якого були члени Профспілки працівників освіти і науки України Каланчацького району та Каланчацької селищної ради. Важко на словах передати безмежну любов освітян до рідного краю – вони це виспівали в піснях, відтворили в поетичних рядках. Використання місцевого матеріалу не залишили байдужими присутніх в залі. В композиціях «Герої не вмирають» на екран були спроектовані кадри зустрічі і прощання матерів з учасниками АТО Каланчацького району, селищної територіальної громади.

Обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України, за погодженням і поданням журі огляду-конкурсу, відмічає та нагороджує Дипломами та подарунками  художні колективи закладів освіти Гаврилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (голова первинної профорганізації Г.М. Дудченко), Роздольненського НВК (голова первинної профорганізації В.Г. Рижко), ясел-саду №2 «Казка» ( голова первинної профорганізації Н.Г. Богуславська),  Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (голова первинної профорганізації С.А. Гриненко), Олексіївського дошкільного закладу «Дзвіночок» (голова первинної профорганізації С.Г. Мікус).

Традиційними в області стали  освітянські  спартакіади, огляди художньої самодіяльності, туристичні зльоти, адже наша профспілка дбає не лише про захист освітян, а й про їхнє оздоровлення, змістовне дозвілля і духовний розвиток і за це подяка всім профспілковим активістам!

Людмила Кучерява,

Голова Херсонської обласної організації Профспілки 

Схожі публікації


Догори