Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці

На виконання програми Тижня профілактики та культури безпеки праці в установах та закладах освіти міста до Всесвітнього Дня охорони праці 4 травня 2017 року в приміщенні Білоцерківської загальноосвітньої природничо-математичної школи І-ІІI ступенів № 16 відбулось засідання «круглого столу» з нагоди проведення Тижня охорони праці на тему «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

На засіданні головував начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Федорович Петрик, який акцентував увагу присутніх на необхідності подальшої систематизації даних про професійні захворювання та нещасні випадки в навчальних закладах. Збір та аналіз інформації на національному рівні дав би змогу і у галузі освіти досягти кращих показників ефективності системи охорони праці та допомогти визначити пріоритети у сфері охорони праці загалом.

У засіданні взяли участь директор школи А.М. Бабенко, керівник служби охорони праці управління освіти і науки Білоцерківської міської ради В.М. Ярмак, голова профспілкового комітету БСПМШ № 16 В.Ф. Чистяк, представники адміністрації та колективу школи.

На засіданні «круглого столу» заслухали доповідь директора школи про роботу служби охорони праці закладі, були розглянуті проблеми, які виникають в ході профілактичної роботи служб охорони праці, надані поради щодо їх вирішення. Учасники круглого столу інформували про стан атестації робочих місць школи, організацію роботи із охорони праці, особливості громадського контролю за станом охорони праці, був проаналізований стан травматизму у закладі. У свою чергу спеціалісти поділилися досвідом роботи, відповіли на запитання колег.

Відбулося обговорення запланованого питання  учасниками «Круглого столу».

За результатами засідання було прийнято резолюцію щодо «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці», поліпшення умов своєчасного реагування на виробничі ситуації.

Білоцерківська міська організація Профспілки, 

Київська область 

Схожі публікації


Догори