Cтудентські ідеї cтолиці: «профкомат» та «гуртожиток мрії»

Протягом двох днів 7 та 8 червня 2017 року Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України проводила стратегічну сесію для членів профспілкового комітету НПУ ім. М.П. Драгоманова.

Основна мета навчання полягала у тому, щоб студенти могли з’ясувати що таке командна робота і як необхідно працювати в команді.

За час проведення тренінгу профспілкові активісти зуміли розкрити себе, згенерувати велику кількість ідей, створити план подальшої діяльності студентської профспілки у роботі з колегами.

Серед основних ідей учасники тренінгу зосередили увагу на створенні «профкомату», який би виконував функцію банкомату, в якому можна було б оплатити і поповнити проїзний на поїздки в громадському транспорті. Також у студентів виникло бажання створити «гуртожиток мрії», студентське профспілкове радіо і телебачення та профспілковий кол-центр.

Ще однією з ідей стало стажування активних членів профкому у міжнародних профспілкових організаціях з метою обміну досвідом.

На завершення тренінгу Голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь вручив студентам сертифікати за участь у стратегічній сесії та побажав втілити ідеї в життя.

У свою чергу студенти подякували за навчання, яке за їхніми словами мотивує, дає можливість проявити власний потенціал та надихає створювати і реалізовувати нові проекти.

 

Прес-служба Київської міської організації Профспілки

Схожі публікації


Догори