На Рівненщині вивчали проблеми та перспективи галузевого профруху

Нещодавно відбувся семінар голів на базі Дубровицької районної організації Профспілки на тему: «Проблеми та перспективи галузевого профспілкового руху на сучасному етапі».

Відповідно до плану Основних заходів Рівненської обласної ради Профспілки на 2017 рік 15 червня на базі Дубровицької районної організації Профспілки працівників освіти і науки України проведено семінар голів районних (міських) організацій Профспілки, первинних профспілкових організацій ВНЗ на тему: «Проблеми та перспективи галузевого профспілкового руху на сучасному етапі».

У семінарі взяли участь Микола Миколайович Кухарець, голова Дубровицької районної ради, Микола Михайлович Петрушко, голова Дубровицької РДА та Ніна Іванівна Стасюк, начальник управління освіти, молоді і спорту Дубровицької районної ради.

Предметом обговорення були питання: поточний момент, сучасні виклики та шляхи розв’язання проблем в галузевому профспілковому русі, які окреслив у своєму виступі Юрій Ісакович Кравець, голова Рівненської обласної організації Профспілки

З перспективами адміністративно-територіальної реформи, соціально-економічним становищем та станом освітньої галузі в Дубровицькому районі ознайомили учасників семінару Микола Кухарець, голова Дубровицької районної ради, Микола Петрушко, голова Дубровицької РДА та Ніна Стасюк, начальник управління освіти, молоді і спорту Дубровицької районної ради.

У форматі круглого столу велася дискусія щодо налагодження соціального діалогу з органами влади та адміністраціями навчальних закладів в умовах децентралізації та з правових аспектів діяльності профспілкових організацій в об’єднаних територіальних громадах.

Директор Удрицького навчально-виховного комплексу Миляцької об’єднаної територіальної громади Микола Ящук поділився досвідом роботи в умовах автономної школи.

Багато позитивних емоцій отримали учасники семінару від спілкування з вихованцями та педпрацівниками Берестівського навчально-виховного комплексу «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ»,  Крупівської ЗОШ І-ІІ ст., Дубровицького дошкільного навчального закладу №1 «Теремок», Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа І-ІІст.».

Незабутні враження справили на всіх музей ткацтва в с. Крупове, презентація книги вчителя Уляни Букайло «Традиції поліського серпанку» та виступи колективів аматорського мистецтва освітян.  

М.Ю. Ковальчук,

заступник голови Рівненської обласної організації Профспілки  

Схожі публікації


Догори