ХІV Миколаївська обласна Спартакіада серед працівників освіти

З метою розвитку та активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи у м. Миколаєві, 21-22 вересня 2017 року,  відбулися фінальні змагання ХІV обласної Спартакіади серед працівників освіти.

Збірні команди з усіх районів і міст області, очолювані начальниками відділів і управлінь освіти та головами районних, міських організацій Профспілки, під урочистий марш, вишикувалися на Центральному міському стадіоні.

Урочисте відкриття Спартакіади розпочалося з підняття Державного Прапору України.

Учасників Спартакіади вітали і побажали вдалих стартів та перемог Віра Михайлівна Оборонько, голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, Олександр Юрійович Кулішов, начальник управління Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Перед учасниками змагань з яскравими художніми та музично-танцювальними номерами виступили юні вихованці спортивних шкіл м. Миколаєва.

500 учасників Спартакіади, протягом двох днів, змагалися з 4 видів спорту: міні-футболу, волейболу,  настільного тенісу та шахів.

Змагання з усіх видів спорту пройшли на високому спортивному та організаційному рівні, були цікавими та захоплюючими.

За підсумками змагань Спартакіади І загальнокомандне місце, по кількості набраних очок,  посіла збірна команда  м. Первомайська.

ІІ місце виборола збірна команда м. Миколаєва.

ІІІ місце посіла збірна команда Вітовського району.

Учасники Спартакіади, які посіли переможні місця в усіх видах змагань, отримали грамоти, медалі, а команди – пам’ятні кубки.

Миколаївська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори