Створені первинні організації Профспілки у Менській та Комарівській ОТГ

27 жовтня 2017 року рішення про створення первинної профспілкової організації прийняли члени Профспілки, які представляли 19 профспілкових організацій в Менській ОТГ. Обрано профком новоствореної організації та голову, яким став діючий голова районної організації Профспілки Віктор Олександрович Кулагін.

Від обласної організації Профспілки на зборах були присутні голова обласної організації Профспілки Т.А. Матвеєва, юрисконсульт О.В. Лугина, які провели навчання профактиву з питань впровадження нового Закону України «Про освіту» та мотивації членства в Профспілці.

1 листопада 2017 року, спілчани з 6 навчальних закладів Комарівської ОТГ зібралися, щоб також створити власну профспілкову організацію в громаді.

Більшістю голосів учасники зборів висловили довіру Олегу Васильовичу Демченку стати їх лідером. У зборах взяв участь Комарівський сільський голова Ю.І. Кантур, з яким голова обласної організації Профспілки Т.А. Матвеєва, юрисконсульт О.В. Лугина обговорили впровадження в громаді нового Закону «Про освіту», особливості передачі навчальних закладів після з нового року та перспективу освітньої мережі громади. З учасниками зборів проведене навчання.

Таким чином, профспілкові організації освітянської профспілки вже створені у 15 об’єднаних територіальних громадах Чернігівщини.

Чернігівська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори