Новорічно-різдвяна благодійна акція в Запорізькому національному університеті

Запорізький національний університет традиційно бере активну участь у зборі коштів на підтримку українських воїнів та членів їхніх сімей. Цими днями представники керівництва вишу, профспілки, викладачі та студенти університету активно долучилися до збору коштів, які пішли на придбання подарунків до Дня Святого Миколая та новорічних свят для дітей воїнів, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України.

Відгуком на благодійну ініціативу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної держадміністрації став збір коштів для закупівлі новорічних подарунків дітям, які потребують нашої спільної турботи. У Запорізькій області таких нараховується 140.

Зусиллями ректорату Запорізького національного університету та первинної профспілкової організації університету, студентів, викладачів та співробітників для них вдалося зібрати приблизно 25 тисяч гривень, на які були придбані подарунки для 35 дітей.

На ці кошти за списком, який надали представники Запорізької ОДА із зазначенням імені та віку дитини, були куплені потрібні для них речі. Підготовкою індивідуальних комплектів відповідно до віку та статі дитини займалися як штатні співробітники університетської профспілки – її голова Борис Павловський та головний бухгалтер Світлана Носова, так і студентські профорги факультетів. Безпосередню участь у підготовці подарунків дітлахам також взяв ректор ЗНУ Микола Фролов.

Варто зазначити, що в коробках, укомплектованих окремо для хлопчиків та окремо для дівчат, були зібрані предмети одягу (футболки, піжами, костюми для дому, шкарпетки), засоби індивідуальної гігієни (шампуні, дезодоранти, гелі для душу тощо), а також канцтовари, настільні ігри та іграшки (машинка, лялька, м’яч, символ року - поросятко), солодощі й інші як необхідні, так і приємні подарункові речі. Усі вони були індивідуально підібрані для дітей віком від 6 до 18 років. Вартість кожної такої упаковки становить приблизно 700 грн на дитину.

Усі ці пакунки напередодні свята Миколая були передані координатору волонтерського комітету при Запорізькій облдержадміністрації Олені Ярошенко.

Подарунки доставлять у родини загиблих АТОвців, у яких сьогодні виховується від одного до трьох дітей.

За словами керівників профспілки Запорізького національного університету, до цієї акції долучилося багато небайдужих представників вишу, які виявили бажання допомогти родинам воїнів АТО. Адже вони розуміють, наскільки важливою для дітей є увага, підтримка й турбота, особливо напередодні різдвяних і новорічних свят.

Особисту подяку вони висловлюють своїм безпосереднім помічникам – профоргам факультетів, які виявили найбільшу активність під час збору коштів, а потім допомагали із закупівлею та пакуванням подарунків. Це – студентські профорги економічного факультету Інна Патенко, факультету СПП Тетяна Прилуцька, історичного – Анна Котелевиць, філологічного – Альона Гнатуша, менеджменту – Анна Коновалова і Тетяна Грек. До речі, від свого факультету студенти-менеджери зібрали та передали найбільшу кількість коштів – 1600 грн.

Організатори висловлюють щиру подяку всім, хто не залишився осторонь від цієї важливої суспільної акції.

Олена Хлистун, Олена Переверзєва, 

Запоріжжя 

Схожі публікації


Догори