У День Святого Миколая студенти подарували свято вихованцям школи-інтернату

Напередодні новорічних свят всі дітки очікують чуда, веселощів та  подарунків. Саме з такою місією, у День Святого Миколая, студенти та викладачі економічного факультету Ужгородського національного університету разом з волонтерами акції «Купи зустріч – подаруй дитині свято» відвідали Ільницьку загальноосвітню школу-інтернат І-ІІ ступенів, у якій навчається майже 70 дітей з 1 до 9 класу.

Відвідини дитячих будинків є вже доброю традицією для студентів УжНУ. Систематично активні студенти докладають зусилля, щоб атмосфера свята запанувала всюди. До Ільницької загальноосвітньої школи-інтернату представники економічного факультету завітали не вперше, тож і зустрічали їх дітвора та педагогічний колектив, як старих друзів. Цього разу до школи-інтернату вирушили 15 студентів та викладачів факультету.

Як зазначив декан економічного факультету Віталій Сержанов, подібні поїздки є ініціативою небайдужих студентів, які радо долучаються до активного студентського життя вже з першого курсу, звісно, підтримують їх і викладачі. Справді, організувати поїздку, зібрати необхідні кошти, вибрати подарунки – це клопітка робота, якою студенти займаються у вільний час, щоб порадувати тих, хто цього так потребує. І все це в особливий день, якого чекає кожен незалежно від віку та соціального стану.

Окрім солодких подарунків, іграшок та необхідних речей, студенти запросили на свято дитячого аніматора, яка забавляла дітей різноманітними іграми. Подарунки подарунками, проте найбільше дітки раділи знайомствам, живому спілкуванню зі студентами, іграм та обіймам. Кожен студент намагався якомога більше часу провести з маленькими вихованцями. Закінчилося свято святковим обідом.

Ганна Фельцан,

Інформаційно-видавничий центр

Схожі публікації


Догори