Плануємо та діємо!

Відповідно до річного плану роботи Вознесенської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Миколаївської області, 30 січня 2019 року було проведено засідання Ради.

На засіданні було підбито підсумки роботи Профспілки з усіх основних статутних напрямів, умов угод, колдоговорів за 2018 рік та сплановано роботу на 2019 рік. Основні завдання для діяльності ради, голів первинних профспілкових організацій було визначено змістом Постанови президії обласного комітету Профспілки та актуальними питаннями, які є важливими на місцевому рівні у період реформування освітньої галузі та процесу децентралізації.

С.О. Крючкова аналізуючи діяльність профспілки за 2018 рік, акцентувала увагу присутніх на активних діях Центрального та обласного комітету Профспілки, які проводять постійну наполегливу роботу щодо дотримання статутних вимог у впровадженні профспілкових ідей та відстоюванні трудових, соціально-економічних прав та інтересів спілчан на місцях.

Підбиваючи підсумки засідання Ради, присутні прийшли до висновку, що 2019 рік буде багатим на різні події та заходи, соціальні зміни тощо.

С.О. Крючкова, голова Вознесенської міської

організації Профспілки

Схожі публікації


Догори