У Мукачівському ДНЗ № 16 змагалися помічники вихователів та кухарі

Згідно з річним планом роботи та з метою активізації творчих зусиль технічних працівників дошкільного закладу, підвищення престижу праці помічника вихователя напередодні Дня прав, жінок і миру у Мукачівському дошкільному навчальному закладі № 16 відбувся конкурс кухарів та помічників вихователів.

Всі учасниці мали можливість ознайомитися з вимогами та завданнями конкурсу і  сповна продемонстрували свої професійні якості та любов до дітей.

Конкурс проводився в два етапи: 1-й етап – огляд робочого місця учасників;

2- й етап включав виконання кількох послідовних завдань. А саме – самостійне представлення конкурсанток, під час якого учасниці розповідали про себе і свою роботу; демонстрування власної професійної майстерності у сервіруванні святкового обіднього столу;  відповіді на запитання, пов'язані з виконанням функціональних обов'язків.

Всі учасниці конкурсу були нагороджені грамотами та подарунками. Найкращим подарунком від адміністрації закладу став новий спецодяг для кухарів та помічників вихователів.

Всі отримали  хороші враження від конкурсу та  своєї професії. Недарма говорять: «Помічником вихователя бути добре – робота благородна, це щастя бачити палаючі очі дітей, вчити їх добру, виховувати». А «кухар – це в першу чергу творець. Творець прекрасного, смачного, привабливого. Це винахідник, який все життя перебуває в пошуку для того щоб творити».

Тетяна Сухан, 

завідувач Мукачівського дошкільного навчального закладу № 16

Схожі публікації


Догори