Обласний фестиваль «Філологічний Оскар Донеччини»

Кажуть, що у кожної людини є свій зірковий час ‒ той чудовий момент у житті, коли доля каже: «Даю тобі шанс. Доведи, на що ти здатен». Ті, хто зібралися 16 травня 2019 року на обласному фестивалі «Філологічний Оскар Донеччини», уже довели, що вони справжні майстри своєї справи, професіонали, які плекають у юних душах добро та людяність.

У привітних стінах Краматорської українській гімназії відбулося урочисте свято, свято емоцій, позитиву, гордості, свято, що подарувало хвилини радості та хвилини слави для педагогічної еліти гуманітарних дисциплін області. Його організували й провели працівники відділу гуманітарної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (ОБЛІППО).

На святкові урочистості були запрошені усі ті, хто підготували переможців Всеукраїнських олімпіад, які самі є переможцями фахових конкурсів, які здійснюють методичний супровід, які працюють у складі творчих груп, успішно реалізують міжнародні проекти, є постійними членами журі, сприяють у проведенні обласних заходів відділу гуманітарної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Учасників свята вітали шановані гості: проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Юлія Бурцева, в.о. голови Донецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки ‒ Тетяна Заморська, декан факультету підвищення кваліфікації педагогічних кадрів Донецького ОБЛІППО  Тетяна Колган.

Під бурхливі оплески гості та запрошені вітали 83 найактивніших і найталановитіших словесника області, що були нагороджені за почесну працю Оскарами та подарунками в 17 номінаціях

Сюрпризом для всіх стала нагорода в номінації «Крила», яку вручили представники обласної творчої групи вчителів-словесників завідуючій відділом гуманітарної освіти Світлані Гарній, людині невичерпної енергії та активності, людині, яка дійсно всіх окрилює й надихає на нові звершення,

Щира подяка усім, хто долучився до організації фестивалю, зокрема Донецькому інституту післядипломної педагогічної освіти (в.о. ректора – Остап Бодик),  Донецькій обласній організації Профспілки працівників освіти і науки України (в.о. голови ‒ Тетяна Заморська) та заводу «ДОНМЕТ» (директор – Володимир Сергієнко)  ‒ за надані подарунки для лауреатів і переможців,  Краматорській українській гімназії (директор ‒ Вікторія Щербак) – за сприяння у проведенні обласного заходу.

Кажуть, що спільна справа об’єднує людей. А якщо до неї долучиться така велика кількість майстрів своєї справи, то успіх гарантовано!

Тож нехай завжди в унісон б’ються серця всіх членів великої педагогічної й методичної спільноти Донеччини – усіх, хто опікується гуманітарними предметами. Нехай у ваших душах вічно горить вогонь істинної любові до своєї роботи і творчого пошуку!

Світлана Гарна,

 завідувач відділом гуманітарної освіти Донецького ОБЛІППО

Схожі публікації


Догори