Свято краси та спорту на Первомайщині

Олімпійський рух – грандіозне явище, що об’єднує народи всіх континентів. Краса і велич, боротьба і сила духу, вирій почуттів – усе це чудовий і багатогранний олімпійський світ.

У вересні 2017 року на базі Чаусівського навчально-виховного комплексу № 1 проведено спортивне свято серед працівників освіти Первомайського району, Миколаївської області присвячене Дню фізкультури і спорту.

Метою його проведення є ведення здорового способу життя, залучення до активних занять фізичною культурою та спортом. виховання таких важливих рис характеру, як наполегливість, воля до перемоги, сміливість, колективізм, дружба, організаційне зміцнення та пожвавлення всієї діяльності профспілкової організації.

Змінивши звичні дошку і крейду на спортивну форму, 20 команд працівників освіти району прибули на спортивний майданчик для участі у спортивних змаганнях.

Розпочато свято з привітання в.о. начальника відділу освіти Первомайської  РДА Н.П. Мірянової та  голови районної  Профспілки Л.П. Вороніної, які побажали колегам спортивного здоров’я, радості і задоволення від спілкування, вдалих стартів та відмінних спортивних досягнень.

Розминка перед стартом!

Хто здоровий, той сміється

Все йому в житті вдається.

Він долає всі вершини –

Це ж чудово для людини.

Змагання відкрила королева спорту – легка атлетика, яка об’єднала і майстрів, і початківців. Світових рекордів встановлено не було, але боротьба була запеклою – поступатися ніхто не збирався.

Здоров’я – розкіш для людини, Найбільша цінність у житті.

Як є здоров’я день при днині, Можливість є йти до мети.

Тоді є радість, щастя, диво, Краса у крапельці роси.

Тоді людина йде щасливо Серед безмежної краси

Й чарівність світу відчуває. Для неї в хмурість — дні ясні.

Вона всі труднощі долає Й співає радісні пісні.

Вона – здорова! Це чудово, Бо їй нічого не болить.

Вона добро творить готова. І це прекрасно! Можна жить!

Здавалося найспокійніший вид спорту – шахи, але яку бурю емоцій він викликав! Спортивні змагання, проходили у цікавій і безкомпромісній боротьбі.

Всі переможці нагороджені грамотами відділу освіти та матеріальним заохоченням районної ради освітянської Профспілки.

Любов до спорту об’єднує людей у всьому світі і ми теж робимо свій внесок у справу розвитку олімпійського руху.

Прийшов час повертатися до дому, але в очах кожного можна було прочитати сподівання про швидку зустріч на наступних змаганнях. Адже це не лише спортивні змагання, а і можливість відпочити, поспілкуватися зі своїми колегами, поділитися своїми досягненнями.

Такі заходи сприяють не тільки налагодженню міжшкільних контактів, а й підняттю престижу освітян і організації, яка їх об’єднує.

«Висловлюю щиру вдячність організаторам змагань, особисто директору Чаусівського НВК №1 Надії Степанівні Солонар за допомогу в проведенні районної спартакіади працівників освіти. А нашим спортсменам – велика подяка за високий спортивний дух, патріотизм, майстерність, значні досягнення та перемоги. Ми пишаємося вами!», – підсумувала Людмила Вороніна.

Дійсно кажуть, що здоров’я – це ще не все, але без нього все – ніщо.

Сердечно вітаємо переможців змагань і щиро зичимо всім колегам-освітянам міцного здоров´я для подальших творчих і спортивних злетів!


Первомайська районна організація Профспілки,

Миколаївська область

Схожі публікації


Догори