Сузір’я профспілкових талантів у Вознесенській міській організації

17 травня 2019 року, відповідно до плану роботи Миколаївського обласного комітету Профспілки, на базі Центру дитячої та юнацької творчості Вознесенська міська організація Профспілки організувала проведення регіонального міжрайонного (кущового) семінару «Сузір’я профспілкових талантів».

На пізнавально-розважальний захід «Чайна церемонія» були запрошені голови первинних профспілкових організацій закладів освіти міста та голови профспілкових організацій Вознесенського, Новоодеського, Вітовського, Братського, Веселинівського районів.

Захід відкрив заступник голови обласного комітету Профспілки Володимир Федорович Горощенко. Із словами вітань до гостей та колег звернулася начальник Управління освіти Вознесенської міської ради Світлана Вікторівна Кисільова.

Світлана Олександрівна Крючкова презентувала гостям досвід роботи міської Профспілки та первинних організацій щодо організації культурно-масових та мистецьких заходів серед спілчан галузі.

Ведучі заходу, до речі, творча династія освітян – Наталя Юріївна Рахуба та Надія Борисівна, підготували для присутніх цікавинки з історії чаювання у різних країнах Світу, провели вікторину та тематичну лотерею про смаколики до чаю.

Дружню атмосферу під час смакування чаю створювали: Олександр Володимирович Титов та Володимир Васильович Кока з інструментальними варіаціями народних пісень у живому виконанні, виступ вокального гурту «Освітянська палітра», а також народний театр мініатюр «Сміх – У – тона», створений директором Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Юрієм Олександровичем Токарєвим.

Гості та запрошені мали змогу також відчути себе артистами, спробувати свої музичні таланти в ансамблі ложкарів. Під керівництвом керівника гуртка ЦДЮТ Лідії В’ячеславівни Белінської на різноманітних музичних інструментах виконавці імпровізували попурі на тему українських народних пісень.

Змістовно та тематично оформити приміщення зали ЦДЮТ сприяло захоплення директора ЗОШ №5 Наталії Миколаївни Варзар, яка виявилася завзятим колекціонером. Її колекція чайників-заварників сягає шести десяти екземплярів.

На згадку про «Чайну церемонію» в усіх присутніх залишився смак чаю на вустах, слова гарної української пісні «Чай вишневий» і «Родина», атмосфера дружнього спілкування, довіри та гарний настрій.

С.О. Крючкова, голова Вознесенської міської організації Профспілки

Схожі публікації


Догори