Закарпаття: звітно-виборна кампанія стартувала

Пленум комітету обласної організації Профспілки, який відбувся 11 квітня 2019 року, дав старт черговій звітно-виборній кампанії. Зокрема, прийнято рішення провести звітно-виборну кампанію в організаційних ланках обласної організації Профспілки усіх рівнів у 2019-2020 роках відповідно до положень Статуту Профспілки працівників освіти і науки України  у такі строки:

– у профспілкових групах, профспілкових бюро факультетів закладів вищої освіти, первинних профспілкових організаціях установ та закладів освіти, інших первинних профспілкових організаціях, що діють на території адміністративно-територіальних одиниць протягом  ІІ-ІV кварталів 2019 року;

– у районних, міських організаціях Профспілки, первинних профспілкових організаціях закладів вищої та професійної (професійно-технічної) освіти протягом ІІІ кварталу 2019 року – І кварталу 2020 року;

– в обласній  організації Профспілки – до 14 травня 2020 року. Профспілковим органам усіх рівнів рекомендовано використати період підготовки і проведення звітів і виборів для збереження цілісності та єдності усіх організаційних ланок, посилення мотивації профспілкового членства, організаційного та фінансового зміцнення організаційних ланок Профспілки усіх рівнів, підвищення їх ролі в захисті трудових, соціально-економічних прав та інтересів спілчан, залучення працівників об’єднаних територіальних громад до членства у галузевій Профспілці.

Пленум також прийняв рішення про кількість делегатів на  чергову ХХІ звітно-виборну конференцію обласної організації Профспілки, затвердив квоти з їх обрання у розрізі організаційних ланок, визначився щодо кількісного складу та порядку формування комітету обласної організації Профспілки, затвердив перелік основних документів конференції.

Для успішного проведення звітно-виборної кампанії на допомогу профспілковим лідерам підготовлено Методичні матеріали з проведення звітів і виборів у 2019-2020 рр.

Пленум рекомендував керівникам структурних ланок обласної організації Профспілки організувати проведення семінарів, нарад, практичних занять з профспілковим активом щодо проведення звітів і виборів, опрацювання інструктивно-методичних документів, що регламентують порядок проведення звітів і виборів в організаційних ланках Профспілки.

На цей час звіти і вибори пройшли у закладах та установах освіти Іршавського району, які завершила звітно-виборна конференція Іршавської районної організації Профспілки. Провели чергові звіти і вибори також первинні профспілкові організації Закарпатського машинобудівного технікуму, гуманітарно-педагогічного коледжу Мукачівського державного університету, Виноградівського державного коледжу МДУ та Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Інші територіальні організації Профспілки, де звіти і вибори стартують з вересня 2019 року, проводять навчання профспілкового активу: семінари, наради, практичні заняття щодо проведення звітів і виборів, опрацювання інструктивно-методичних документів.

Так, у червні 2019 року був проведений семінар-навчання з питань звітів та виборів із профспілковим активом Ужгородського району. Залучені до заходу спеціалісти обласної організації Профспілки працівників освіти і науки спочатку теоретично, а потім і практично, із залученням інтерактивних методів навчання, допомогли спілчанам засвоїти нововведення та нюанси цьогорічної звітно-виборної кампанії.

Прес-служба Закарпатської обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори