Онлайн-семінар аспірантів «Теорія та історія філології в сучасному дискурсі»

6 травня 2020 р. на базі Науково-методичного центру якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка відбувся науковий онлайн-семінар аспірантів першого року навчання під керівництвом доктора філологічних наук, професора, завідувачки кафедри світової літератури Ольги Ніколенко.

Онлайн-семінар «Теорія та історія філології в сучасному дискурсі» відповідає освітньо-науковій програмі зі спеціальності 035 Філологія за третім рівнем вищої освіти (доктор філософії).

Під час онлайн-семінару були обговорені питання формування теоретичних концепцій та наукових філологічних підходів у різні епохи, висвітлення аспектів розвитку філологічної науки в сучасних дослідженнях України та зарубіжжя.

Аспіранти (Аліна Дерій, Лада Прийма, Владислав Чабан, Олександр Ярмак та інші) поділилися власними розвідками в галузі теорії та історії філології, представивши їх у вигляді змістовних і яскравих презентацій, а також обговорили використання набутків української та зарубіжної філологічної науки у власних дослідженнях.


За матеріалами – Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка

Схожі публікації


Догори