Тетіївська районна організація Профспілки: із скарбнички добрих справ

Тетіївська районна організація Профспілки: із скарбнички добрих справ Осінні місяці завжди насичені на цікаві події та заходи у освітянських колективах. Не стала винятком і Київська область. Саме вересневими теплими днями у Тетіївському районному Будинку культури відбулося свято «Хвала і шана Вам, учителям, Хто прославляє рідну Батьківщину. Хто пагонів вирощує міцне гілля, Із коренів могутніх – Україну!».

Свято, що зібрало 500 працівників освіти району, було проведено за сценарієм президії обласної Профспілки. Організаторам вдалося поєднати «красиве і корисне» – святкування і нагородження: із 76 кращих освітян відзначено у 18 номінаціях, 9 з яких нагороджені профспілковими винагородами та грамотами.

Голови профкомів трьох первинних організацій за актину роботу нагороджені грамотами та преміями ради обласної організації Профспілки працівників освіти. Бойко Тетяна Іванівна – заслужений вчитель України, яка в цьому році пішла на заслужений відпочинок, була нагороджена від районної організації профспілки почесною грамотою за активну наставницьку і просвітницьку роботу та за створення іміджу районної організації.

За кошти районної та обласної організацій профспілки працівників освіти вийшла у світ збірка віршів «Душа крилами б’ється і тріпоче грозою». Автор – помічник вихователя ДНЗ «Горобинонька» с. П’ятигори Алла Гаврилюк. Зараз проходить підготовка з презентації книги авторки.

У жовтні первинні організації Тетіївського районного Центру позашкільної освіти П’ятигірська ЗОШ профспілки за рахунок профбюджету здійснили екскурсійну поїздки в с. Буки Сквирського районну. А члени профспілки Тетіївського НВК – відвідали театр оперети у м. Київ.

Президія ради привітала 26 вересня колишню колегу Слободяник Любов Савівну із славним 90 – літнім ювілеєм на шпальтах районної газети.

14 жовтня Тетіївська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 відзначала 50 років від дня заснування школи. Голова районної організації Профспілки М.С. Дімова взяла участь в урочистостях і нагородила найактивніших спілчан.

За інформацією Київської обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори