Спартакіада освітян на фініші
29 травня 2021 року у селищі Степань, на базі профспілкового санаторію «Горинь» відбулася обласна Спартакіада серед членів Профспілки працівників освіти і науки України у області.
Традиційно організаторами виступили Рівненська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України та обласне ФСТ «Колос».
Відповідно до положення про Спартакіаду жіночі та чоловічі команди освітян-членів Профспілки (понад 100 учасників) змагалися у трьох видах спорту: настільного тенісу, шахів та дартсу.
Відкриваючи Спартакіаду, з побажаннями гарного настрою, спортивного запалу та пермоги, до учасників звернулися голова Федерації профспілок області Микола Шершун, голова Рівненської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Юрій Кравець та головний суддя Анатолій Соляр.
Щедрими на побажання успіху були групи підтримки з усіх куточків області.
У результаті спортивної боротьби переможцями стали
З дартсу серед жінок:
І місце – Наталія Каплун (Рівненська районна організація Профспілки),
ІІ місце – Людмила Пишняк (Рокитнівська об’єднана територіальна організація Профспілки),
ІІІ місце – Тетяна Заводовська (Корецька об’єднана територіальна організація Профспілки);
З дартсу серед чоловіків:
І місце виборов Юрій Козило (Березнівська об’єднана територіальна організація Профспілки),
ІІ місце – Валерій Малафей (Дубровицька об’єднана територіальна організація Профспілки),
ІІІ місце – Роман Плащинський (Костопільська об'єднана територіальна організація Профспілки);
З настільного тенісу серед жінок:
І місце – Ірина Бірук ( п.п.о працівників НУВГП),
ІІ місце – Катерина Кірілкова (Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП»,
ІІІ місце – Світлана Косарук (Млинівська об’єднана територіальна організація);
З настільного тенісу серед чоловіків:
І місце – Віктор Пахнюк (Рокитнівська об'єднана територіальна організація Профспілки),
ІІ місце – Віталій Пінчук (п.п.о працівників НУВГП),
ІІІ місце – Павло Мельничук (Березнівська об'єднана територіальна організація Профспілки);
З шахів серед жінок:
І місце – Ольга Кричильська (Сарненська об'єднана територіальна організація Профспілки),
ІІ місце – Олена Гапончук (Гощанська об'єднана територіальна організація Профспілки),
ІІІ місце – Ірина Зубчук ( Рівненська міська організація Профспілки).
З шахів серед чоловіків:
І місце – Леонід Лісовський (Костопільська об'єднана територіальна організація Профспілки),
ІІ місце - Василь Данілюк (Рівненська міська організація Профспілки),
ІІІ місце – Віктор Яковець (Корецька об'єднана територіальна організація Профспілки).
Переможці та призери змагань нагородженні медалями та грамотами Рівненської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
Вітаємо переможців та учасників Спартакіади. Не зупиняйтеся на досягнутому, долайте нові вершини, сміливо крокуйте до нових перемог!