ХVІ обласна Спартакіада серед працівників закладів освіти Миколаївської області

З метою розвитку та активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи, організації активного відпочинку та дозвілля серед освітян, у м. Миколаєві, 18-19 вересня 2019 року, відбулася ХVІ обласна Спартакіада серед працівників освіти.

Збірні команди з районів і міст області, очолювані головами районних, міських організацій Профспілки, а це більше 500 працівників закладів освіти, під урочистий марш вишикувалися на міському стадіоні парку Перемога.

Учасників Спартакіади вітали і побажали вдалих стартів та перемог директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації О.О. Удовиченко, голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України В.М. Оборонько, головний спеціаліст Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Н.Г. Гаєвська.

Яскравими вокально-хореографічними номерами учасників змагань вітали юні вихованці зразково-хореографічної студії «Пірует» Миколаївського Будинку вчителя постановкою «На палубі» та піснею «Ода спорту».

Учасники Спартакіади протягом двох днів змагалися з 4 видів спорту: міні-футболу, волейболу, настільного тенісу та шахів.

Змагання з усіх видів спорту пройшли на високому спортивному та організаційному рівні, були цікавими та захоплюючими.

За підсумками змагань Спартакіади І загальнокомандне місце посіла команда  м. Первомайська, ІІ місце виборола команда м. Миколаєва, ІІІ місце за командою Вітовського району.

Учасники Спартакіади, які посіли переможні місця в усіх видах змагань, отримали грамоти, медалі, пам’ятні кубки, а переможці в загальнокомандному заліку ще й грошові винагороди (за І місце – 5000 гривень, за ІІ – 4000 гривень, за ІІІ – 3000 гривень).

Миколаївська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори