Спартакіада працівників загальної середньої освіти Вінницької області

24-25 вересня 2021 року відбулася спартакіада працівників загальної середньої освіти Вінницької області. У спортивному заході взяли участь 19 команд територіальних громад області.

Урочисте відкриття спартакіади відбулося на стадіоні «Олімп» Вінницького національного технічного університету. У церемонії відкриття взяли участь голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Пугачов, начальник Вінницького обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту МОН України Геннадій Бочарьов.

Після урочистої частини спартакіади розпочалася запекла боротьба за перемогу в шести видах спорту: легка атлетика, міні-футбол, настільний теніс, кульова стрільба, шахи та шашки.

За результатами змагань І місце виборола команда Літинської територіальної громади, ІІ місце посіли спортсмени збірної команди від Вінницької районної організації Профспілки, а замкнули трійку лідерів педагоги Бершадської територіальної громади.

Переможці були нагороджені кубками та преміями Вінницького обкому Профспілки працівників освіти і науки, яка в цьому році була збільшена вдвічі (за І місце – 4000 гривень, за ІІ – 3000 гривень, за ІІІ – 2000 гривень).

 

Вінницька обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори