Вшанування спілчан «Золотого Фонду» Тиврівського району

Вшанування спілчан «Золотого Фонду» Тиврівського районуУ листопаді 2011 року на базі Гніванського будинку культури Тиврівського району Вінницької області відбулося вшанування спілчан «Золотого Фонду» Гніванської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Номінація «Золотий Фонд Тиврівської районної організації Профспілки» започатковано у 2008 році для педагогів, які перебувають на обліку в первинних організаціях Профспілки працівників освіти і науки понад 50 років.

На святі вшановували і вітали ветеранів педагогічної праці, активістів профспілкового руху.
Урочистості відкрив голова Тиврівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки Михайло Подзігун.

У своєму вітальному слові Михайло Сергійович відмітив що є педагоги, члени Профспілки які своєю невтомною працею закладають основи успіху всієї галузевої Профспілки, щоденно віддаючи їй частину своєї душі і серця. Поміж них є спілчани, які понад піввіку вірно служать обраній справі, жодного разу не пошкодувавши про це. І саме таких педагогів потрібно вшановувати і цінувати.

Також на свято були запрошені представники влади, спонсори навчального закладу, голови всіх первинних профорганізацій Тиврівського району, працівники апарату обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки.

Вінницький обласний комітет Профспілки


Вшанування спілчан «Золотого Фонду» Тиврівського району

Схожі публікації


Догори