У здоровому тілі – здоровий дух: вважають освітяни Ужгорода

У здоровому тілі – здоровий дух: вважають освітяни УжгородаТаким девізом повинна керуватися кожна людина, бо здоров’я – це запорука не лише хорошого настрою, а й працездатності та творчості. Ці якості якнайбільше властиві професії педагога. Саме вони є прикладом для наслідування. Адже педагоги не тільки дають знання, а й пропагують здоровий спосіб життя.

Профспілкова організація міста Ужгорода системно піклується про здоров’я своїх педагогічних працівників, адже цей важливий напрям роботи передбачений і Статутом Профспілки працівників освіти і науки України, і законом «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності». З метою зміцнення здоров’я освітян міста за домовленістю з соціальним партнером – Управлінням освіти Ужгорода – було організовано періодичні заняття в групах здоров’я з плавання та лікувальної фізкультури на базі Ужгородської гімназії.

Плавання – один із найбільш ефективних оздоровчих та безпосередньо прикладних засобів фізичного виховання. Систематичні заняття плаванням допомагають загартовуванню організму і зміцненню здоров'я. А чудова атмосфера світлого і сучасного басейну сприяє хорошому відпочинку та релаксації від щоденної роботи.

Щочетверга педагоги навчальних закладів міста мають можливість хоч ненадовго відволіктися від буденності, щоденних клопотів, оздоровитися, набратися сил, позитивної енергії та натхнення!Любов Попович, голова Ужгородського міськкому Профспілки працівників освіти і науки

Схожі публікації


Догори