Донецький обласний комітет Профспілки підбиває підсумки роботи

Донецький обласний комітет Профспілки підбиває підсумки роботиЗакінчується 2011 рік – рік освіти і інформаційного суспільства. Донецький обласний комітет Профспілки підбиває підсумки, окреслює плани на перспективу.

З метою реалізації норм Закону України «Про захист персональних даних» Донецький обком провів наради з головами міських, районних, вузівських організацій, на якій фахівці надали тлумачення з питань заповнення карток для проведення реєстрації.

На засіданні президії обкому Профспілки, що відбулася під головуванням Асі Горшкової, заслухано роботу Костянтинівської, Харцизької міських, Новоазовської та Першотравневої районних організацій профспілки щодо забезпечення громадського контролю за додержанням законодавства про працю при укладанні, змінах та розірванні трудових угод з працівниками закладів освіти.

Обговоривши стан справ в організаціях, президія рекомендувала керівникам закладів освіти забезпечити додержання норм КЗпП України щодо регулювання питань трудової угоди, Положення про порядок прийому та звільнення педагогічних працівників, вимог Інструкції про порядок ведення трудових книжок. А голови рад профспілок повинні періодично проводити перевірки додержання трудового законодавства і направляти приписи на адресу керівників закладів освіти.

У 2012 році заплановано провести обласний огляд-конкурс агітбригад на тему: «Профсоюз – это лидер, Помощник в работе, Он не может иначе, Он в борьбе, он в заботе».

Також розглянуто план роботи на 2012 рік, прийнято відповідні постанови щодо питань організаційної, правової, культурно-масової роботи та фінансового забезпечення діяльності обласної організації профспілки.

Володимир Цесельський,
Донецький обласний комітет Профспілки

Схожі публікації


Догори