Спільна справа об’єднала спілчан Чигиринської та Медведівської громад

Говорять, що добрі справи робляться тихо, а ми говоримо про них, щоб надихнути інших і примножувати добро. З перших днів початку війни вся робота первинних профспілкових організацій Чигиринської та Медведівської громад була спрямована на підтримку та допомогу наших захисників.

В рамках Марафону добрих справ проведено ряд заходів у закладах освіти. Всі спілчани долучилися до благодійної діяльності, бо розуміли, що від кожного зараз залежить майбутнє нашої країни.

Щоденно плели маскувальні сітки, збирали продукти харчування, медикаменти, розташовували переселенців, забезпечували їх посудом, побутовою технікою та продуктами харчування.  

Кожний намагався бути корисним настільки, наскільки це можливо. Проводили акції «З добром у серці», «Тільки до Перемоги», «Зустріч з героєм», організовували арт-терапевтичні майстер-класи малювання кавою «Разом до Перемоги», виставки дитячих малюнків «Я люблю тебе добрі справи треба і чекаю, герою-воїне», «Повертайся живим», «Ми віримо в Перемогу», створювали обереги, випікали смаколики для односельчан-захисників та  добровольчих формувань.

Було придбано мобільну сонячну батарею, закуплено бронежилети, тепловізори, каски, військову оптику та рації для зв’язку. Проведено благодійний концерт за участю активних педагогів громади, на якому були зібрані кошти та передані захисникам. 

Всі докладали максимум зусиль. Спілчан об’єднала спільна справа: приготування пиріжків і вареників, паштету і вишкварок захисникам, меленого сала з часником «Енергетична бомба», медових батончиків із сухофруктами, млинців та овочевого рагу. Всього на бойові позиції Збройних Сил України передано 3 т борщової заправки та зварено більше 8 тис. банок тушкованки, спечено майже 6 тисяч пиріжків. Зібрано кошти для родини загиблого воїна в сумі 30 тисяч грн та на оперування тяжко пораненого бійця в сумі 8 тисяч грн. Турбуємося і про родини, в яких близькі призвані до Збройних Сил України, надаючи фінансову підтримку. 

Майже кожного дня відправлялися посилки, в яких залишалися «привіти» для наших захисників у вигляді малюнка або шматочка жовто-блакитного мила, виготовленого власноруч педагогами та дітьми. Проводилися турніри із футболу для молоді та переселенців, а на зібрані кошти були закуплені необхідні речі для захисників. 

На підтримку Збройних сил України перераховано 20 тисяч грн та 5 тисяч грн на придбання автомобіля. 

Кожен крок важливий, будь-яка допомога цінна, адже головна наша зброя – це єдність і віра в Перемогу!

Висловлюю щиру вдячність кожному керівнику закладу дошкільної, загальної середньої та позашкільної світи, профспілковому лідеру, педагогам та працівникам, всім хто долучився до Марафону добрих справ!

Наближаємо Перемогу разом!

Адже разом – ми сила !


Олена Михно, голова Чигиринської об’єднаної організації Профспілки, 

Черкаська область 

 

Схожі публікації


Догори