Студенти ЧНУ ім. Юрія Федьковича наближають перемогу спільною роботою!

24 лютого стало переломним моментом у історії української нації! Профспілковій організації студентів Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича довелося швидко розширювати власні можливості та підставити плече нашим захисникам у тилу.

На початку лютого у приміщенні профорганізації студентів було облаштовано Волонтерський штаб ЧНУ, основним завданням якого стала допомога внутрішньо переміщеним особам, які мешкають у гуртожитках університету, працівникам, студентам та родичам співробітників, які зараз захищають Україну на полі бою.

Зусиллями профспілкових активістів та студентів організували цілодобове чергування у гуртожитках, де проживають ВПО. 

Волонтери допомагають при поселенні та забезпечують комфортні умови перебування вимушених переселенців у межах студмістечка.

Протягом усього часу Волонтерський штаб 

  • налагоджував постійні канали комунікації мешканців гуртожитків та активістів;
  • роздавав щоденні безкоштовні вечері для ВПО;
  • проводили щотижневу роздачу продуктових наборів за сприяння міжнародних партнерів;
  • організував безліч розважально-пізнавальних та спортивних заходів для дітей-переселенців.

У гуртожитках було обладнано 4 дитячі кімнати та 2 кімнати для майстер-класів, де дітки можуть не лише гарно провести час, граючись, а й позайматися з нашими педагогами та психологами.

Окрім того, відповідно до домовленостей адміністрації ЧНУ із провайдером, у кожну кімнату надається безкоштовний інтернет, а для комфорту мешканців гуртожитків, за підтримки волонтерських організацій, встановлені кулери з безкоштовною водою та нові пральні машини.

На офіційний благодійний рахунок Профспілкової організації вдалося зібрати приблизно 25 тисяч гривень на потреби військових. За ці кошти придбано 20 спальних мішків, 15 карематів та медикаменти на загальний рахунок понад 10 тисяч гривень. 

Спільно з працівниками відділу міжнародних зв’язків, відділу з виховної роботи та гуманітарної освіти, центру культури та дозвілля, відділу матеріально-технічного забезпечення, відділу комунікацій та брендингу та ін. здійснювали прийом, розвантажування, розподіл та доставку гуманітарної допомоги до адресатів, серед яких були: підрозділи ЗСУ та територіальної оборони, військові та цивільні медичні заклади України, громади міст та сіл, що найбільше постраждали від військових дій, заклади вищої освіти міст Києва, Харкова та Сум, внутрішньо переміщені особи, які мешкають у студмістечку нашого університету.

Понад 100 посилок із гуманітарною допомогою та майже три тисячі продуктових наборів знайшли своїх адресатів серед українських військових та ВПО.

Усі члени та активісти Профспілкової організації студентів ЧНУ ім. Юрія Федьковича з перших днів війни продовжують виконувати свої прямі обов'язки та працювати на благо студентства. 

Ми підтримуємо студентів, захищаємо їх та надаємо необхідну допомогу.

Ми переконані, що тільки спільною роботою нам вдасться наблизити перемогу! 


 Профспілкова організація студентів ЧНУ ім. Юрія Федьковича

Схожі публікації


Догори