Обговорили питання й виклики сьогодення: навчання на Одещині триває

20 вересня 2022 року в актовій залі Татарбунарського Будинку дитячої та юнацької творчості було пожвавлено, гамірно, затишно. Тут уперше за часів воєнного стану зібрались на семінар-нараду голови первинних профспілкових організацій закладів та установ освіти Татарбунарської, Тузлівської, Лиманської ТГ, щоб обговорити актуальні питання й виклики сьогодення.

На семінарі були також присутні заступник голови Одеської обласної Профспілки працівників освіти і науки України Оксана Пушнова та завідувач відділу організаційно-масової роботи комітету Одеської обласної організації Профспілки Людмила Березовська.

У межах семінару відбулася зустріч з начальником відділу освіти Татарбунарської міської ради Ольгою Вихристюк.

Працівники виконавчого апарату комітету Одеської обласної організації Профспілки поділилися з учасниками актуальною інформацією. Оксана Григорівна надала інформацію про зміни в законодавстві у зв’язку із запровадженням воєнного стану на території України. Людмила Березовська зупинилася на особливості ведення профспілкової документації.

Результатом плідної бесіди та конструктивного діалогу стало вирішення численних питань, які диктує час, а також окреслено пріоритети діяльності первинних профспілкових організацій – захист соціально-економічних прав і свобод працівників педагогічної спільноти Татарбунарщини.

 

Одеська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори