Подарунки дітям від профспілки освітян Роменщини

За ініціативою Роменської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України (голова – Ремінець Василь Васильович) профспілковий актив взяв участь у міжнародному проекті ЮНІСЕФ в Україні «Дитячі точки – «Спільно». 

Метою проекту є забезпечення доступу дітям до освіти та змістовного дозвілля. Цей проект захищає дітей та працює в 190 країнах світу. 

Мета – збереження та розвиток дітей, захист їх прав, забезпечення рівних можливостей реалізувати свій потенціал, соціалізуватися, ближче познайомитися одне з одним, здружитися у процесі творчої спільної діяльності, взяти участь у цікавих заняттях, іграх, змаганнях. 

Профспілкова організація передала для 35 закладів освіти, які входять до складу міськкому організації Профспілки працівників освіти і науки України: шкіл, дошкільних, позашкільних закладів, інклюзивно-ресурсного центру Роменської, Андріяшівської, Хмелівської територіальних громад набори -бокси з іграшками, лялькові театри, конструктори, розвиваюче навчальне приладдя, учнівські канцелярські товари.  

В умовах воєнного сьогодення дана подія є світлим позитивним промінчиком для учнів та вихованців, подарований зусиллями місцевої профспілки освітян Роменщини – краю кошового Запорізької Січі Петра Калнишевського.

 

Сумська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори