У центрі уваги президії: фінансування галузі та робота навчальних закладів у новому навчальному році

Минулого тижня відбулося чергове засідання президії комітету обласної організації Профспілки. Президія проаналізувала  стан дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів і проблеми їх підготовки до 2016-2017 навчального року та створення належних умов для діяльності.

Основну увагу члени президії зосередили на недостатньому фінансуванні освіти області до кінця цього року, на загрозу збільшення заборгованості, оскільки місцеві бюджети не забезпечені видатками на галузь у достатньому обсязі.

У той же час багато сільських, селищних, міських рад мають перевиконання своїх бюджетів. Тому з метою мобілізації ресурсу на виплату заробітної плати і енергоносіїв видане доручення голови облдержадміністрації від 13.09.2016 № 02-11/4565 щодо максимально можливого направлення коштів цих бюджетів на утримання соціальної сфери, зокрема, шкіл, дитячих садків. Президія комітету, колективи навчальних закладів покладають велику надію на виконання цього доручення.

У зв’язку з створенням 17 територіальних громад в області членами президії обговорювалася перспектива  змін в структурі обласної організації Профспілки. Піднімалися питання про створення первинних профспілкових організацій на базі окремих територіальних громад та зміни в роботі голів районних організацій Профспілки, більшість з яких повинна буде працювати одночасно з декількома відділами освіти.

На засідання президії  були підведені підсумки участі обласної організації у Всеукраїнському огляді роботи організаційних ланок Профспілки працівників освіти і науки України на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2016 році. Найкращих показників в організації оздоровлення дітей влітку 2016 року домоглися Щорська, Ічнянська, Варвинська районні організації Профспілки, первинна профспілкова організація працівників  Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Президією призначено стипендії комітету обласної організації Профспілки кращим профспілковим активістам-студентам, розглянуто і затверджено перспективний план навчання профспілкових кадрів і активу Чернігівської обласної організації Профспілки на 2016-2017 навчальний рік, прийнято рішення про участь організаційних ланок у проведенні обласних змаганнях зі спортивного туризму серед педагогічних працівників навчальних закладів Чернігівщини.

 

Ніна Дудка, 

заступник голови Чернігівської обласної організації Профспілки 

Схожі публікації


Догори