Чернігівщина: профактив дошкільників навчається

Чернігівський обласний комітет Профспілки провів черговий навчальний семінар для голів первинних профспілкових організацій закладів дошкільної освіти міста Чернігова. Не дивлячись на те, що більшість цих закладів знаходяться на простої, присутніми на семінарі були усі голови первинних профспілкових організацій. 

Аналізом про режим роботи закладів дошкільної освіти в області розпочала семінар Тетяна Матвеєва – голова обласної організації. Зокрема наголосила на тому, що більшість працівників дошкільної освіти області сьогодні знаходяться на простої. Поінформувала про видатки на освітню галузь у державному  бюджеті  на наступний рік, наголосила на    важливості  інформаційно-роз'яснювальної роботи у зв'язку із змінами в трудовому законодавстві.

Про особливості роботи працівників закладів дошкільної освіти в сучасних умовах говорив юрисконсульт Олексій Лугина. Він детально розповів про чотири ситуації, в яких опиняються працівники ЗДО: продовжують здійснювати освітній процес; перебувають у простої; перебувають у відпустках без збереження заробітної плати; звільняються у зв’язку зі скороченням штатів. Очікувано саме ситуація простою викликала найбільший інтерес учасників семінару, оскільки більшість дошкільних закладів Чернігова перебувають у цьому стані. Голів первинок цікавило, як простій і відпустки без збереження зарплати впливають на стаж, на лікарняні, на подальшу щорічну відпустку, як проводити атестацією працівників в умовах простою.

Учасники семінару отримали відповіді на всі поставлені запитання  і активно включилися в обговорення отриманої інформації, висловлювали власні думки з приводу різних ситуацій.

Голови первинних профспілкових зазначили, що від початку російської агресії і до теперішнього часу, незважаючи на всі труднощі, профспілкові організації й далі виконують свої основні статутні завдання.

Чернігівська міська організація Профспілки

Схожі публікації


Догори