Семінар для фінансистів ЦК Профспілки: чітко й злагоджено

30 травня – 1 червня 2023 року на базі Хмельницького обкому Профспілки відбувся семінар завідувачів фінансовими відділами – головних бухгалтерів обласних комітетів, Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Відкрив роботу Голова Профспілки Георгій Труханов, який наголосив на важливості чіткої та злагодженої фінансової роботи в профспілкових організаціях, особливо умовах дії воєнного стану. А також коротко поінформував про роботу Профспілки в сучасних реаліях життя країни та перспективу щодо завершення навчального року. 

Далі семінар продовжила Галина Щавінська – начальник Фінансового управління – головний бухгалтер ЦК Профспілки, яка розкрила актуальні питання бухгалтерського обліку, зокрема, зміни у складанні первинних документів та фінзвітності, новації у сплаті податків і зборів тощо. 

Більш детальний аналіз, основні нюанси податкових змін та практичні поради у веденні бухгалтерської документації учасники семінару систематизували разом із Оксаною Тарканій – доктором філософії в галузі економіки, сертифікованим аудитором.

Під час заходу учасники фінансисти обговорили аспекти оформленні лікарняних та відряджень, оновленої єдиної звітності з ЄСВ, ПДФО, ознайомилися із новими строками зберігання документів згідно Податкового кодексу України та мали змогу обмінятися досвідом вирішення різних робочих питань ведення бухгалтерської справи у профспілці. 

 

Пресслужба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори