Звітність та ведення бухобліку у профспілкових організаціях: навчання бухгалтерів

29 січня 2021 року відбувся семінар завідувачів фінансовими відділами – головних бухгалтерів обласних, Київської міської організацій Профспілки працівників освіти і науки України в режимі відеоконференції у програмі ZOOM.

Тема семінару – «Податкові зміни щодо складання звітності профспілковими організаціями».

Роботу онлайн-заходу відкрив Голова Профспілки Георгій Труханов, який окреслив напрями роботи організації у розрізі викликів та перспектив наступної п’ятирічки роботи. Зокрема, зупинився питаннях консолідованих дій в умовах тиску на профспілки, ведення соціального діалогу не в завжди рівних умовах під час змін законодавства.

Продовжуючи роботу семінару начальник фінансового управління ЦК Профспілки Галина Щавінська поінформувала про основні аспекти фінансової діяльності профорганізацій, які будуть розкриті на семінарі. Серед них – звітність, ведення бухгалтерського обліку у профспілкових організаціях з урахуванням змін податкового законодавства.

Подання звітності неприбуткових організацій до податкових органів та статистики, новації-2021, актуальні питання бухгалтерського обліку – розкрила Оксана Тарканій, доктор філософії в галузі економіки, сертифікований аудитор.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори