День родини в Україні

8 липня в Україні відзначається День родини. Це досить молоде, але дуже шановане свято, адже воно є ще одним чудовим приводом розповісти найріднішим про свої почуття. Родина – найближчі для нас люди, які завжди прийдуть на допомогу. Саме тому це свято є настільки важливим для кожного українця.

Мати міцну й дружну родину у всі часи було і є почесним. А повага до батьків, любов до дітей – ці родинні традиції передаються українцями із покоління в покоління.

Нічого не може бути важливішим за сімейне вогнище, де можна відпочити, отримати душевну рівновагу. Із давніх часів родина для українців відігравала надзвичайну роль, це найбільша цінність у житті, джерело життєдайної енергії, надія на щасливе майбутнє.

В Україні триває другий рік повномасштабної війни… І вже досить довго члени сім’ї не бачилися одне з одним... У кожного хтось із рідних захищає та боронить нашу Україну у цій жорстокій війні, а хтось віддав своє життя за мир і спокій для своїх рідних, для усіх нас… 

За цей час українці вповні зрозуміли, що родина – це і є найдорожчий та найцінніший скарб, а бути поруч з рідними – то найбільше щастя! 

Щиро вітаємо усіх спілчан із Днем родини! 

Нехай підтримка найрідніших допомагає нам впоратися із будь-якими труднощами і перемогти! 

Нехай у ваших сім’ях панує любов і злагода, а в рідній Україні – мир і спокій! 

Сімейного затишку, міцної родини та щирої любові!

Пресслужба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори