Вітаємо родини спілчан із Міжнародним днем сім’ї!

Міжнародний день сім’ї – міжнародний день, що відзначається в системі Організації Об’єднаних Націй.

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається осередком людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім'ї міцніє і розвиваються держава, зростає добробут народу! І дуже важливо, щоби у сучасної сім’ї була злагода, життя без насильства та ненависті.

Саме 20 вересня 1993 року відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН було запроваджено Міжнародний день сім’ї, який відзначається щороку 15 травня.

Оскільки день Сім’ї – ще доволі «молоде» свято, то точно встановлених традицій його відзначення ще не сформувалося. Більшість родин самостійно вигадує, як провести цю дату. Хоч цьогорічна пандемія внесла свої корективи у життя і святкування будь-яких свят, є залишається багато варіантів зробити сімейне дозвілля оригінальним та незабутнім.

Варіантів відпочинку може бути багато – веселе проведення часу вдома, виїзд на природу, цікава прогулянка містом із дотримання усіх норм безпеки та дистанції тощо.

В нашій країні з 2012 року святкується і Український День родини (відповідний Указ Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» був підписаний 30 грудня 2011 року).

З сім’ї розпочинається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Сім’я – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

Добробут кожної родини – ось мірило розвитку і прогресу усієї країни. 

Вітаємо з Міжнародним днем сім'ї!

Бажаємо усім родинам добробуту та міцного здоров'я усім її членам! Нехай у сім'ях завжди панують любов, взаємодопомога та взаєморозуміння!

Будьте щасливі і підтримуйте одне одного!

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори